Redakcja

Nasz zespół redakcyjny tworzą osoby żywo zainteresowane prezentowaną przez nas tematyką. W swoim składzie mamy więc ludzi, posiadających wiedzę z zakresu medycyny, budownictwa, lifestylu, hobby, podróży i turystyki czy wystroju wnętrz. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż wiedza zawsze powinna iść w parze z odpowiednią świadomością, dlatego patrzymy na świat w taki sposób, by łączyć je ze sobą i przyglądać się wszelkim zjawiskom na wielu płaszczyznach.

Jednym z naszych podstawowych celów jest poszerzanie własnej świadomości. Właśnie dlatego, gdy piszemy dla Państwa, staramy się zgłębić każdy temat, a także jesteśmy otwarcie na wszelkie sugestie i inne punkty widzenia. Wierzymy, że bycie świadomym świata oznacza współdziałanie i wzajemnie uczenie się od siebie.

Osoby pracujące w redakcji Świadomości Świata wciąż rozszerzają swoje kompetencje. Nasz zespół może wzbogacić się o innych autorów, z kolei na stronie może znaleźć się dodatkowa tematyka. Jeśli, jako nasi Czytelnicy, mają Państwo dotyczące tego sugestie, zapraszamy, by się z nami kontaktować.