Buty na obcasie – jakie modele mieć warto w szafie?

Każda kobieta powinna mieć buty na obcasie w swojej szafie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że są pewne okazje w naszym życiu, gdy musimy je ubrać. Można tutaj wziąć za przykład odbieranie dyplomu czy też rozmowę kwalifikacyjną. Są sytuacje, gdy musimy pokazać się od jak najlepszej strony, a buty na obcasie nam to ułatwiają.

Jakie buty wybrać?

Oczywiście buty na obcasie są bardzo różnorodne dlatego każda jest w stanie znaleźć coś, co szczególnie przypadnie jej do gustu. Jedna zdecyduje się na czółenka, inna natomiast na szpilki. Warto przede wszystkim uświadomić sobie, w czym najlepiej się czujemy. Czółenka i szpilki różnią się pomiędzy sobą wyglądem i to dość znacząco. Szpilka jest bardziej smukła, optycznie wydłuża nogę. Czółenka są natomiast nieco bardziej stonowane, bardziej stabilne, czasem na stosunkowo niskim obcasie.

W gruncie rzeczy oba rodzaje butów są godne uwagi i mogą przydać nam się podczas różnych okazji. Szpilki świetnie nadają się na wesela, ponieważ wydłużają nogę. Czółenka z racji swojej większej stabilności, dobrze sprawdzają się w ciągu dnia codziennego, przykładowo w pracy. Wówczas chcemy bowiem czuć się wygodnie i swobodnie, a te buty bez wątpienia są w stanie nam to zapewnić.

Dlatego najlepiej jest w gruncie rzeczy zainwestować w obie pary butów. Dziś buty nie są tak drogie, jak to było dawniej. Nawet jeśli zajrzymy do stosunkowo tanich sklepów możemy znaleźć obuwie, które wytrzyma nam kilka lat. Dlatego warto kupić obie pary i wykorzystywać je w zależności od nadarzającej się okazji.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


trzynaście − sześć =