Na co zwrócić uwagę w baterii, aby mieć pewność, że będzie ona kompatybilna z Twoim zlewem w łazience?

Istnieje wiele różnych kranów na rynku i może być trudno wiedzieć, który z nich jest najlepszy dla Ciebie. Chociaż istnieją pewne ogólne wytyczne, które można śledzić, najlepiej jest zrobić badania do tego, jaki rodzaj baterii będzie działać najlepiej dla swoich potrzeb.

Szukaj następujących rzeczy przy wyborze kranu:

Materiał

Materiał baterii powinien zależeć od tego, jaki rodzaj zlewu posiadasz i do czego zamierzasz go używać. Jeśli masz stary zlew, to prawdopodobnie będziesz chciał mosiężny lub brązowy kran, ponieważ te materiały nie będą łatwo korodować. Jeśli masz coś nowszego i bardziej nowoczesnego, to stal nierdzewna lub ceramika może być lepszą opcją. W przypadku baterii ze stali nierdzewnej, będziesz chciał się upewnić, że korpus jest wykonany z solidnego metalu, więc nie będzie rdzewieć. Należy również sprawdzić wykończenie powierzchni i upewnić się, że jest ona polerowana, a nie malowana. Jeśli masz zlew ceramiczny, tylko niektóre baterie będą współpracować z tymi materiałami.

Typ

Istnieją różne rodzaje baterii: jednouchwytowe, dwuchwytowe i trzyuchwytowe i baterie podtynkowe. Jednouchwytowe baterie są najczęściej spotykane w domach dzisiaj, ponieważ oferują łatwość użytkowania i estetyczny wygląd, a także są bardziej przystępne niż inne rodzaje baterii na rynku dzisiaj, takie jak te, które wymagają dwóch uchwytów zamiast tylko jednego (zawór regulacyjny). Są one dostępne w wielu stylach, więc na pewno jest jeden tam, że pasuje do wystroju domu doskonale. Baterie podtynkowe są droższe niż inne typy i są często używane w ustawieniach komercyjnych. Mogą być trudne do znalezienia i mogą wymagać profesjonalnego hydraulika, ale są tego warte, jeśli chcesz czegoś, co jest całkowicie schowane i zabiera mniej miejsca w łazience.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


trzy × jeden =