Zmień wystrój wnętrza za pomocą płytek

Dom to szczególne miejsce, w którym każdy z nas chce czuć się dobrze. W końcu to tu spędzamy najwięcej czasu, odpoczywamy po pracy, żyjemy na co dzień. Dlatego odpowiednio urządzone wnętrze jest kluczowe dla samopoczucia i codziennego funkcjonowania. Co jednak w przypadku, kiedy nie dysponujemy dużymi funduszami na remont, a marzy nam się zmiana? Czasem nie trzeba wykonywać generalnego remontu, wystarczy zmiana kolorów ścian lub podłóg, by pomieszczenie nabrało nowego wyrazu.

Zmiana wnętrza z płytkami oktagonalnymi

Jeśli komuś zależy na klasycznej i funkcjonalnej podłodze, płytki oktagonalne są doskonałym wyborem. Najczęściej wykorzystywane są w kuchni lub łazience, jednak spotykane są również w aranżacji sypialni czy salonu. Cechuje je odporność na wilgoć, trwałość i oryginalny wygląd, który nada wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Mogą być zastosowane na całej podłodze lub tylko jej części jako element dekoracyjny. Dzięki temu pomieszczenie nabierze nowego wyrazu i zyska powiew świeżości. 

Płytki oktagonalne dostępne są w różnych rozmiarach. Dzięki temu można je dopasować do każdego wnętrza. Mogą wizualnie powiększyć dane pomieszczenie i nadać mu lekkości. Wykorzystywane są także jako łącznik między innymi dużymi kaflami. Co ważne, cechuje je również wysoka klasa ścieralności oraz antypoślizgowość, co czyni je bezpiecznym materiałem podłogowym. Klasyczny wzór płytek oktagonalnych sprawia, że nigdy nie wyjdą z mody i będą cieszyć oko domowników przez wiele lat. To doskonała inwestycja w aranżację wnętrza.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


8 + 1 =