Beton architektoniczny – co powinieneś wiedzieć, zanim postanowisz użyć go w swoim mieszkaniu?

Chłodny, szary odcień betonu architektonicznego to popularna opcja do nowoczesnych wnętrz. Materiał ten ma chłodny, szary odcień, który jest idealnie sprawdza się w przypadku minimalistycznych przestrzeni. Może być również stosowany do nadania przestrzeni w stylu industrialnym nowoczesnych akcentów.

Jeśli myślisz o użyciu betonu architektonicznego w swoim domu lub biurze, powinieneś rozważyć kilka rzeczy.

Jaki rodzaj betonu architektonicznego będzie używany?

Istnieją dwa główne rodzaje betonu architektonicznego, które znaleźć możesz na stronie https://brickfactory.eu/: polerowane i honowane. Polerowany beton architektoniczny jest gładki i błyszczący, podczas gdy honowany beton architektoniczny posiada więcej tekstury i zróżnicowania w kolorze. Oba typy mogą być stosowane na zewnątrz lub wewnątrz domu.

Ile chcesz wydać na swój projekt?

Beton architektoniczny jest droższy niż inne rodzaje płytek, ponieważ wymaga specjalnych technik instalacyjnych i narzędzi. Chociaż koszty różnią się w zależności od tego, jaki dokładnie efekt chcesz osiągnąć, musisz spodziewać się, że będzie to jednak większy wydatek.

Czy potrzebujesz pomocy w wyborze kolorów?

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, jaki rodzaj betonu podoba Ci się najbardziej, zapytaj eksperta w lokalnym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego, które kolory najlepiej sprawdzą się w Twojej przestrzeni – prawdopodobnie otrzymasz próbki, z których będzie można wybrać.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


3 × cztery =