Do czego używane są odbojnice regałowe?

Odbojnice regałowe zapewniają ochronę dla stojaków i komponentów. Są one stosowane w centrach danych, serwerowniach i innych miejscach, w których instalowane są serwery. Odbojnice wykonane są z gumy lub tworzywa sztucznego i są montowane na szafie rack, aby chronić ją przed uszkodzeniami fizycznymi.

Przed czym chronią odbojnice regałowe?

Odbojniki do szaf rack chronią szafy rack przed zarysowaniami lub wgnieceniami, gdy są one przenoszone z jednego miejsca na drugie. Zapobiegają również przypadkowym uszkodzeniom spowodowanym przez uderzanie w ściany, drzwi i inne przeszkody.

Odbojnica do szafy rack zapobiega nagłym wstrząsom, które mogłyby dosięgnąć sprzęt znajdujący się wewnątrz szafy, ponieważ pochłania większość siły uderzenia, która pochodzi z zewnątrz. Zapobiega również uszkodzeniom spowodowanym upuszczeniem lub uderzeniem o przedmioty takie jak wózki lub inne rzeczy, które mogą spaść z półek itp. Odbojnice regałowe mogą być skonfigurowane tak, aby pasowały do każdego rodzaju regału i są dostępne w różnych rozmiarach.

Jak wygląda odbojnik regału? 

Odbojnik regałowy składa się zazwyczaj z jednego kawałka gumy lub metalu, który jest wycięty w kształcie łuku z zaokrąglonymi krawędziami, dzięki czemu nie zrani nikogo, kto przypadkowo dotknie go podczas pracy nad sprzętem wewnątrz szafy. Kolor różni się w zależności od wymagań klienta, ale większość firm preferuje kolor czarny, ponieważ pasuje do większości kolorów używanych w centrach danych i serwerowniach, takich jak szary, czarny itp.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


piętnaście + 19 =