Donica jako element dekoracyjny w domu

Znamy wiele elementów dekoracyjnych wnętrz. Od obrazów po drobne figurki. Do elementów dekoracyjnych zaliczamy również donice. Przeważnie zdobią parapety naszych okien. Jednak to nie jedyne zastosowanie donic.

 

Inne zastosowanie donic

Małe doniczki klasycznie goszczą na parapetach. Jednak w sklepach możemy kupić również wysokie donice o kwadratowym kształcie. W tego typu donicach możemy sadzisz rośliny niskie oraz wysokie. Szczególnie korzystnie w donicach wysokich wyglądają drzewa oraz krzewy.

Wysokie donice z włókna szklanego mogą być w ogromnych rozmiarach.

Donica wysoka umożliwia kompozycje nie tylko roślinne. Często w kwadratowych donicach umieszcza się także inne przedmioty np. lampki ledowe. W sklepach internetowych możemy znaleźć drzewka ledowe, które możemy umieścić w takiej donicy i cieszyć się świecącą dekoracją. Kwadratowe donice to fajny sposób na miejsce do przechowania parasoli. Wystarczy umieścić donice w korytarzu i mamy schowek na parasole własne oraz naszych gości.

Gdzie donice z włókna szklanego pasują najlepiej?

W pomieszczeniach minimalistycznych świetnie sprawdzą się donice z włókna szklanego. Takimi stylami minimalistycznymi jest przede wszystkim styl skandynawski. Donica czarna połysk sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu glamour. Nowoczesne donice z włókna szklanego pasują do industrialnego stylu każdego pomieszczenia. Od kuchni aż po łazienkę. Ładnie prezentują się we wnętrzach kolonialnych. Równie bardzo dobrze współgrają ze stylem eklektycznym.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


16 + trzynaście =