Jaka odzież przyda się pracownikom budowy?

Odpowiednia odzież dla pracowników jest podstawą efektywnej pracy, bezpieczeństwa oraz tego, jak firma jest postrzegana. Dotyczy to w dużej mierze branży budowlanej.

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę, że jest cała gama akcesoriów tekstylnych, jaka przysługuje pracownikowi. Należy do nich ubranie zaliczane do elementów ochrony osobistej, czyli buty ochronne, kask, rękawice, koszulka,kurtka letnia. Dodatkowo na niektórych stanowiskach należy doposażać ludzi w gogle ochronne, szelki zabezpieczające. Zimą trzeba  zadbać o komfort termiczny. Najlepszą formą zimowej ochrony przed utratą ciepła są polary firmowe.

Pracownicy wyższego szczebla

Na budowach zatrudniani są nie tylko pracownicy fizyczni. Wielu pracowników to inżynierowie i pracownicy nadzoru. Takim pracuje się najlepiej w koszulach z nadrukiem. Może on zawierać logo firmowe, ale nierzadko stosuje się drukowanie również imienia i nazwiska oraz stanowiska danej osoby. Ma to taką zaletę, że pracownik nie musi wielokrotnie w ciągu dnia odpowiadać na pytanie dotyczące, w jakiej firmie pracuje (szczególnie, jeśli operuje na budowach zatrudniających kilku wykonawców).

Jednocześnie osoba ta jest rozpoznawalna przez swoich podwładnych, których często jest bardzo wielu, i nie każdego należy znać osobiście. Koszula z nadrukiem dodaje prestiżu, sprawiając że wygląda się w niej poważniej. Jeśli zleceniodawca rozmawia z naszym reprezentantem na placu budowy, zdecydowanie lepiej wygląda w czystej koszuli sygnowanej nazwą swojego pracodawcy.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


9 − 7 =