Jakie kleje do kartonu wykorzystuje się w przemyśle?

Istnieje wiele klejów do tektury i tektury falistej, w tym klej topliwy, klej wrażliwy na nacisk, taśma z folii metalowej i klej na zimno. Klej termotopliwy jest stosowany głównie do materiałów plastikowych, takich jak PVC, ale także do tektury. Producenci bagażu mają dużą przewagę w stosowaniu kleju termotopliwego: Jest bardzo niewielu użytkowników, którzy znają tę technikę.

Klej i jego zastosowanie

W przemyśle kleje służą do sklejenia ze sobą dwóch elementów opakowania. Najczęstszą kategorią kleju jest klej na bazie wody, który jest używany na kartonach. Ciepło i ciśnienie zaangażowane podczas wysyłki może uszkodzić korelację między klejem i jego powierzchni. Jednym z najczęstszych problemów w tym obszarze jest wytrzymałość na odrywanie. Wytrzymałość na odrywanie jest miarą tego, ile siły jest wymagane do oddzielenia połączonego obszaru po klejeniu. Dobry peel obejmuje obligację, która ma dobry początkowy przyczepność, szczelność w temperaturze pokojowej, a siła, która trwa w czasie bez degradacji z powodu starzenia się lub warunków atmosferycznych.

Wytrzymałość na odrywanie jest miarą tego, jak duża siła jest wymagana do oddzielenia klejonego obszaru po połączeniu. Dobre odklejenie obejmuje wiązanie, które ma dobrą początkową przyczepność, szczelność w temperaturze pokojowej i wytrzymałość, która trwa przez dłuższy czas bez degradacji z powodu starzenia się lub warunków atmosferycznych. Warto zapoznać się z ofertą na tej witrynie http://www.violetta-grafik.pl/kleje/dyspersyjny/.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwa + trzynaście =