Pomysły na humorystyczne prezenty

W kontekście prezentów bardzo ważne są intencje, jakie towarzyszą osobom je przekazującym. Szczególnie w przypadku obdarowywania członków rodziny czy dobrych znajomych, warto zadbać o to, żeby było to coś wyjątkowego. Świetnym pomysłem będzie jakiś gadżet z akcentem humorystycznym. Przy okazji dobrze, jeżeli będzie to coś praktycznego, co nie tylko rozśmieszy odbiorcę, ale i przyda mu się w codziennym życiu. Co będzie optymalnym rozwiązaniem? 

Koszulka

Bez cienia wątpliwości dobrym pomysłem będzie jakiś oryginalny t-shirt. Atutem tej opcji jest duża powierzchnia do umieszczenia tam jakiegoś większego napisu lub grafiki. Oczywiście na rynku dostępnych jest sporo gotowych produktów tego typu. Część z nich jest zabawna, choć trzeba się liczyć z tym, iż są to rzeczy powszechnie dostępne, więc potem można napotkać podobne na ulicy. Warto pomyśleć zatem o koszulkach z nadrukiem na zamówienie. Dzięki temu można przygotować coś jedynego w swoim rodzaju. Przy okazji pozwala to bezpośrednio nawiązać do jakiś konkretnych sytuacji czy pseudonimów związanych z odbiorcą.

Kubek lub brelok z napisem

Na pewno miłym gestem będzie kubek z jakimś zabawnym napisem czy nawet obrazkiem. Dostępne są tu gotowe rozwiązania, choć można też zamówić coś spersonalizowanego czy nawet własnoręcznie coś namalować. Zależnie od chęci osoba obdarowana może potem postawić taki kubek na półce w ramach ozdoby czy korzystać z niego na co dzień. Innym praktycznym prezentem będzie brelok, oczywiście również z jakimś humorystycznym motywem. Potem może on służyć do trzymania kluczy, dzięki czemu każdego dnia będzie rozbawiał taką osobę. 

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


siedemnaście − 3 =