Przedpokój – wizytówka naszego domu

Wchodząc do domu, pierwsze pomieszczenie które widzimy, to przedpokój. Niestety, w wielu przypadkach miejsce to urządzone jest bez chwili zastanowienia, na szybko. Jest to dużym błędem, ponieważ według psychologów, pierwsze wrażenie, nawet jeśli nie jest trafione, silnie rzutuje na naszych relacjach międzyludzkich. Jeśli nasz przedpokój jest niechlujny, goście będą o tym pamiętać, nawet jeśli salon wygląda jak z katalogu.

Kilka podstawowych zasad

Jak urządzić przedpokój? Warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Przede wszystkim, musi to być miejsce funkcjonalne. Zazwyczaj mamy do urządzenia wąską, ciemną przestrzeń. Mimo wszystko jest ona bardzo ważna. Wychodząc do pracy czy szkoły, niemal zawsze się spieszymy. Musimy więc wybrać meble, które nie tylko zmieszczą się i dopasują rozmiarem, ale i umożliwią wygodne przechowywanie wszelkich drobiazgów, butów oraz odzieży wierzchniej. Warto zdecydować się na pojemne szafki, wieszaki i regały, w których łatwo zachować porządek.

Drugą ważną zasadą, jest dopasowanie mebli do stylu panującego w całym domu. Przedpokój ma być przedsmakiem tego, co nas czeka dalej. Ma zapowiadać, czego możemy się spodziewać po wystroju domu. Nie warto wstawiać do niego pierwszej lepszej szafki z marketu, tylko przemyśleć, jak dopasować to miejsce do naszego stylu. Wybierając meble, warto zdecydować się na produkty dobrej jakości, takie jak na przykład https://furnilux.pl/przedpokoj. Takie produkty są nie tylko porządne i będą nam służyły przez długie lata, ale i funkcjonalne oraz stylowe.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


11 − osiem =