Do kogo skierowane są szkolenia na event managera?

Imprezy integracyjne to ciężki kawałek chleba dla każdego pracownika większego przedsiębiorstwa. Rzadko gdzie są organizowane w sposób przemyślany i większość osób traktuje je nie jako rozrywkę i możliwość bliższego poznania współpracowników, ale jako przykry obowiązek. Szczególnie, jeżeli pracodawca wymaga obecności, a już zwłaszcza w sytuacji, jeżeli zahacza o wolny czas pracownika, który ten zdecydowanie wolałby spędzić z rodziną lub przyjaciółmi. Jak uniknąć takich sytuacji i sprawić, że firmowe eventy staną się pożądanym elementem pracowniczej rzeczywistości? 

Wystarczy wykwalifikowany pracownik

I wcale nie trzeba do tego zadania zatrudniać oddzielnej osoby, szczególnie, że nigdy nie możemy mieć pewności, czy zna się ona na swojej pracy. Lepszym rozwiązaniem jest posłanie jednego z zaufanych pracowników na specjalistyczne kursy Emtg, które służą szkoleniu event managerów, wyspecjalizowanych w organizowaniu firmowych aktywności. To tańsze, praktyczniejsze i pewniejsze rozwiązanie, które pozwoli na sprawną integrację firmowej załogi.

Szkolenia Emtg, to zaawansowane kursy, na których nasz pracownik ma szansę zapoznać się z różnorodnymi technikami prowadzenia oraz organizacji wydarzeń w przedsiębiorstwie, takich jak uroczystości, integracyjne wyjazdy i imprezy albo różnorakie eventy związane z działalnością firmy. Dzięki temu dobrze wie, jak one powinny wyglądać i jaki rodzaj aktywności trzeba przyporządkować do danego wydarzenia. Na kursie dostaje od prowadzących wiedzę, dzięki której już żadne wydarzenie nie będzie nudne i źle kojarzone.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


20 + trzy =