Z jakich wyrobów tytoniowych może skorzystać współczesny palacz?

Tytoń fajkowy i skręty z tytoniowych mieszanek

Miłośnicy klasycznych rozwiązań wybierają tytoń fajkowy, by w domowym zaciszu zapalić go w staro szkolnym stylu — z drewnianych (i nie tylko) fajek. Inni wolą nieco mniej ekstrawaganckie skręty czy waporyzatory.

Najważniejszy jest jednak sam tytoń. Na rynku znajdziemy różnego rodzaju mieszanki, takie jak przypominająca w smaku zwykłe papierosy „American Blend”, słodkawa „Virginia Blend” i bazujące na niej mieszanki „Flavoured Blend”, czyli tytonie z dodatkiem aromatycznych olejków. Entuzjastom mocnych, wyrazistych w smaku papierosów, rynek tytoniowy proponuje m.in. mieszankę „Halfzware Shag”.

Kompletujemy zestaw do skręcenia naszego papierosa

Odpowiednio dobrany tytoń zawijamy w bibułki. Ich jakość jest dość ważna, dlatego nie warto na nich oszczędzać. Do bibułek potrzebujemy wysokiej jakości filtrów, oczywiście o ile nie należymy do amatorów palenia bez nich. Szczególną popularnością cieszą się węglowe, które z łatwością dostaniemy np. na witrynie https://vaporshop.pl/pl/36-filtry-weglowe.

Po wszystkim powinniśmy mieć kompletny zestaw, potrzebny do skręcenia naszego pierwszego papierosa.

Możliwości jest sporo

Współczesne palenie wcale nie musi ograniczać się do kupowania gotowych papierosów. Mając ochotę na odmianę, warto przyjrzeć się temu, co ma do zaoferowania współczesny rynek tytoniowy. Jeśli zdecydowaliśmy się na skręcanie swoich własnych papierosów, mając pod ręką trafiający w nasze gusta smakowe tytoń oraz odpowiedniej jakości bibułki, wystarczy wybrać do kompletu stylowe zapalniczki żarowe i delektować się smakiem ulubionej mieszanki.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


6 + 2 =