Zamek nawierzchniowy Gerda – dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zamki nawierzchniowe z reguły montowane są na drzwiach jako dodatkowe zabezpieczenie, które chroni przed włamaniem. Może być umieszczony na drzwiach standardowo, ale zazwyczaj jest montowany później, dlatego warto zastanowić się, który wybrać, aby rzeczywiście uzyskać jak najlepsze zabezpieczenia.

Gerda – lider wśród zabezpieczeń drzwiowych

Marka Gerda to niekwestionowany lider w kwestii zabezpieczeń. Produkuje zarówno drzwi antywłamaniowe, jak i zamki czy też wkładki do nich. W ofercie tej cenionej marki nie mogło oczywiście zabraknąć również kłódek.

Dlatego też, decydując się na zakup dodatkowego zamka nawierzchniowego, najlepiej będzie sięgnąć właśnie po taki, który został stworzony przez tego cenionego producenta zabezpieczeń. Dzięki temu od razu będziesz miał pewność, że sięgasz po to, co najlepsze.

Zamek nawierzchniowy z pokrętłem

Zamki nawierzchniowe często są wyposażone w wygodne pokrętło, które pomaga w ich użytkowaniu. Pozwala na ich szybkie przewracanie, kiedy znajdujemy się w środku, co często jest wygodniejsze niż przekręcanie klucza i służy jako podstawowe zabezpieczenie domu w środku dnia, gdy kilku domowników znajduje się wewnątrz lub bezustannie wchodzi i wychodzi.

Zamek antywłamaniowy

Gerdowski zamek do drzwi – Sparta odznacza się najwyższymi parametrami bezpieczeństwa. Posiada 7 klasę zabezpieczeń oraz klasę C odporności na włamanie. Jego wykonanie z najwyższej jakości materiałów, a także klasa antywłamaniowości potwierdzone są międzynarodowymi certyfikatami. Dodatkowo zamek posiada absolutnie niepowtarzalny klucz. Wszystkie te cechy razem sprawiają, że jest najlepszym sposobem na dodanie zabezpieczenia do domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak znaleźć odpowiedni zespół dla swojej publiczności?
Jak znaleźć odpowiedni zespół dla swojej publiczności?
Muzyka jest kluczowym elementem każdej imprezy, ale znalezienie odpowiedniego zespołu dla swojej publiczności może być trudne. O czym należy pamiętać? […]
Na czym polega dieta śródziemnomorska?
Na czym polega dieta śródziemnomorska?
Dieta śródziemnomorska inspirowana jest nawykami żywieniowymi Hiszpanii, Grecji i Włoch z lat sześćdziesiątych XX wieku. Opiera się na spożywaniu dużej […]
Niezbędne przybory dla przedszkolaka
Niezbędne przybory dla przedszkolaka
Każde dziecko wybierające się po raz pierwszy do przedszkola powinno zostać wyposażone przez rodziców w szereg niezbędnych przyborów. Pozwolą mu […]