Gdzie zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt frzyjerski?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stylizacja włosów to dla niektórych hobby. Blogerki i Instagramerki prześcigają się w pomysłach na szalone fryzury. Zmieniają kolory włosów jak rękawiczki. Prostują, kręcą, podcinają, degażują.Jak na własną rękę spróbować swoich sił w tym temacie? Będzie do tego potrzebny profesjonalny sprzęt fryzjerski.

Stylizacja

Profesjonalne produkty do stylizacji włosów, używane w salonach fryzjerskich są zwykle trwalsze niż ich drogeryjne odpowiedniki. Duże opakowania starczają również na dłużej. Aby poeksperymentować z fryzurami, należy mieć pod ręką opakowanie lakieru do włosów, pastę strukturyzującą, żel oraz brylantynę. Dobrze, jeśli produkty te przy okazji chronią włosy przed wpływem temperatury, ponieważ suszenie, prostowanie i układanie może je niszczyć. Warto też zainwestować w profesjonalne szczotki i grzebienie, które pozwolą stworzyć finezyjne upięcia. Przydadzą się też wsuwki, klamerki oraz spineczki-żabki, które pomagają utrzymać fryzurę w ładzie.

Farbowanie

Aby samodzielnie farbować włosy, koniecznie trzeba odwiedzić sklep fryzjerski. Można tam znaleźć wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do zmiany koloru lub rozjaśniania, takie jak fartuszek ochronny, czepek, szczoteczka do nakładania farby, grzebienie czy spinki. Dobrze jest też korzystać z produktów profesjonalnych, które w przeciwieństwie do farb drogeryjnych, pozwalają osiągnąć lepszy efekt, nie niszcząc przy tym włosów. Warto się jednak upewnić, w jakich proporcjach wymieszać utleniacz z pigmentem, aby nie spalić włosów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Geodetów nie brakuje – dostępni na wyciągnięcie ręki, choćby w Rzeszowie!
Geodetów nie brakuje – dostępni na wyciągnięcie ręki, choćby w Rzeszowie!
Geodeci to osoby, które dbają o to, aby place budowy były bezpieczne i solidne. Sprawdzają, czy teren jest równy i […]
Jakie są koszty palenia ekogroszkiem?
Jakie są koszty palenia ekogroszkiem?
Ekogroszek to paliwo stałe wykorzystywane do ogrzewania domów i mieszkań, które z roku na rok zyskuje na popularności. Pozyskiwane jest […]
Z jakimi problemami zgłosić się do psychiatry?
Z jakimi problemami zgłosić się do psychiatry?
Zaburzenia psychiczne i problemy mentalne wciąż są w Polsce tematem tabu i wiążą się z dużym wstydem. Może to prowadzić […]