Jak robić zakupy na kwarantannie?

Obowiązkowa kwarantanna jest sporym utrudnieniem w codziennym życiu. Nie każdy ma przecież możliwość poproszenia kogoś o zrobienie zakupów czy załatwienie innych spraw. Na szczęście z pomocą przychodzi technologia, podobnie jak sporą część spraw urzędowych, podstawowe zakupy możemy również załatwić zdalnie. W jaki sposób? Poprzez internetowe sklepy spożywcze. 

Czym różnią się delikatesy internetowe od stacjonarnych?

Naprzeciw potrzebom klientów wychodzą nie tylko duże sieci handlowe, które wzbogaciły swoją ofertę o dostawę. Na rynku jest też sporo supermarketów internetowych, wiele z nich działało już nawet na kilka lat przed pandemią. Asortyment takich sklepów nie odbiega znacząco od ich stacjonarnych odpowiedników, znajdziemy tutaj nie tylko produkty pakowane, ale także świeże warzywa, nabiał czy mięso. Dostarczanie ich jest możliwe dzięki zapewnieniu odpowiednich warunków transportu. Za wyborem zakupów online przemawia także wygoda i łatwość wyszukiwania poszczególnych towarów. 

Zasięg dostaw

Przy wyborze sklepu internetowego musimy przede wszystkim sprawdzić zasięg usług danej firmy. Większość sklepów ma w tym celu na swojej witrynie specjalną podstronę, przykładowo: https://megasam24.pl/pl/i/Gdzie-dostarczamy/2. W najlepszej sytuacji są zdecydowanie mieszkańcy dużych miast, mają oni największy wybór. Nie oznacza to jednak, że małe miejscowości zostały wykluczone. Istnieją przedsiębiorstwa oferujące dostawę na terenie całego kraju, za pośrednictwem kuriera. Ze względu na brak możliwości zapewnienia odpowiednich warunków chłodniczych w transporcie mają one niestety nieco okrojony asortyment.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


3 × 4 =