Stylizacje – jak łączyć elegancki ubiór ze sportowymi dodatkami?

Elegant fashionable woman with leather handbag. Stylish girl holding brown bag. Female fashion vogue. Studio. Instagram filter.

Największym hitem ostatnich lat w dziedzinie mody, stało się łączenie eleganckiego ubioru ze sportowymi dodatkami. Elementy sportowe cieszą się uznaniem ze względu na wygodę. Ubieranie się w 100% na sportowo jest świetne, gdy idziemy na siłownię. Na co dzień łączenie elementów eleganckich ze sportowymi sprawia, że nie wyglądamy ani zbyt elegancko, ani zbyt „na luzie”.

Zamień szpilki na buty sportowe!

Kobiety zaczęły zamieniać niewygodne szpilki na sportowe obuwie, które w połączeniu z elegancką sukienką prezentują się znakomicie – szczególnie, gdy wybieramy się na mniej formalne wyjście, jednak chcemy pozostać eleganckie. Wygodne buty to podstawa do spędzenia miło dnia. Sukienka z falbankami prezentuje się równie dobrze ze szpilkami, co z trampkami. Jeśli nie chcemy czuć bólu po kilku godzinach chodzenia – warto postawić na drugą opcję.

Zimą również na sportowo

Zimą niestety powinniśmy uzbroić się w ciepłą kurtkę, szalik, czapkę i ocieplane buty. Nie musimy jednak rezygnować z eleganckiego wykończenia naszej stylizacji. Możemy założyć sportową, zimową czapkę do eleganckiego płaszcza. Takie połączenie da nam wygodę i streetwearowy wygląd. Jeśli połączymy elegancką sukienkę z płaszczem i ze sportowymi dodatkami, będziemy wyglądać elegancko i będzie nam ciepło. Warto jednak pamiętać, że nie każda sukienka będzie pasowała do sportowych dodatków. Jednak tu: https://mosquito-sklep.pl/pl/129-szmizjerki , znajdziemy takie, które bez obaw można komponować z bardziej sportowymi elementami.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


trzy × 2 =