Jak wybrać e-papierosa?

E-papieros dla początkujących

Przestawienie prawdziwego palacza na e papierosy nie należy do najłatwiejszych spraw. Większość osób porzuca ten pomysł po kilku dniach palenia e-papierosów ze względu na złe dobranie urządzenia. Dobry sprzęt powinien posiadać przede wszystkim prostą budowę, tak aby osoba dopiero zaczynająca swoją przygodę z e-papierosami umiała go obsłużyć.

Najważniejsze, aby sprzęt łatwo się rozkręcało w celu sprawnego napełnienia go liquidem. Istotne jest również to, by clearomizer miał większą pojemność, najlepiej 2 ml – wystarczy na cały dzień palenia, gdyż odpowiada to od 1 do 2 paczek normalnych papierosów, a różnica czy jest to jedna czy dwie paczki zależy od mocy liquidu.

Trzecia i najważniejsza cecha przy wybieraniu e-papierosa to oczywiście bateria. W momencie, gdy pada bateria oczywiste jest, że sięgniemy po normalnego papierosa z racji tego, że po prostu nie mamy co palić. Bateria powinna posiadać 1300-1500 mAh. Pozwoli nam ona na używanie go przez 2 do 3 dni bez ładowania. Oczywistą sprawą jest, że gdy często sięgamy po e-papierosa, tym szybciej wyładuje nam się bateria, dlatego musi być jak najmocniejsza.

Należy zwrócić uwagę na to, z czego wykonane są e-papierosy, jak wiemy – mają tendencję do wypadania np. z kieszeni czy torby, więc najlepiej byłoby wybierać te wykonane ze szkła hartowanego i posiadające obudowaną baterię oraz aby grzałka zbyt szybko się nie przegrzewała. Wszystkie niezbędne dodatki oraz samo urządzenie jest dostępne w sklepie Liquider.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


6 − sześć =