Modne bluzki i bluzy na wiosnę

Wiosna to taki czas, kiedy w kąt odkładamy szerokie, puchowe kurtki, grube szale i ciężkie buty. Jest to więc doskonały moment na uzupełnienie swojej szafy i stworzenie stylizacji, które będą olśniewać. . Warto jednak dobrze przemyśleć każdy zakup, tak aby po miesiącu nie okazało się, że mamy stos ubrań, w których nie da się wyjść, ponieważ nic do siebie nie pasuje. Jak sprawić, aby w nowych rzeczach wyglądać olśniewająco?

Czas na ubraniową rewolucję

Modne stylizacje na ten sezon to przede wszystkim takie, które wpisują się w trendy kolorystyczne. Projektanci powoli odchodzą od bezpiecznych pastelowych kolorów, choć ich noszenie z odpowiednimi dodatkami wciąż może okazać się dobrym wyborem. Bez wątpienia natomiast rządzą ciemne zielenie, intensywne pomarańcze i żółcie, brązy oraz przygaszone czerwienie. Dobrze więc wybrać taką gamę kolorystyczną podczas zakupu bluzy lub bluzki. Ich duży wybór można znaleźć na https://pauzza.pl/sklep/marki/by-o-la-la.

Co natomiast z fasonem? W tym przypadku zdecydowanie lepiej kierować się swoim wiekiem, a nie tylko tym, co zobaczymy na światowych wybiegach. Inny model będzie odpowiedni dla nastolatki, a jeszcze inny dla kobiety w średnim wieku. Bluzy młodzieżowe damskie, które aktualnie możemy zobaczyć na polskich ulicach, charakteryzuje krój oversize. Często są one bardzo krótkie.  W zależności od sytuacji, można wybrać sportową bluzę bez kaptura, która świetnie będzie komponować się z jeansowymi spodniami. Można też wybrać kolorową bluzkę z rękawem 3/4.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


6 + 20 =