Pomysły na prezent dla fanów dwóch kółek

W Polsce nie brakuje miłośników jazdy na motocyklach oraz ludzi żywo zainteresowanych maszynami jednośladowymi. Z okazji imienin, Bożego Narodzenia albo Dnia Chłopaka warto podarować takiej osobie prezent związany bezpośrednio ze wspomnianą tematyką. Może to być np. metalowa pocztówka w formie tabliczki ściennej, ukazująca logo ulubionego producenta motorów bądź konkretny pojazd. Mnóstwo atrakcyjnych egzemplarzy można znaleźć w ofercie takiej jak np.: https://motozloty.com/pocztowki-metalowe-c-128_10_40.html.

Nie bójmy się kreatywności

Oprócz pocztówki z metalu, wielbicielowi motorów można również z pewnością wręczyć w ramach prezentu konkretny element garderoby, który przyda się podczas krótkich i długich wypraw. Mowa tutaj choćby o specjalnych rękawiczkach skórzanych z profilowanymi palcami (tłumiących wstrząsy kierownicy), koszulce technicznej z krótkim lub długim rękawem (zapewnia optymalny komfort termiczny i skutecznie odprowadza wilgoć) czy skarpetkach wykonanych z oddychającego materiału.

Kolejnym wartościowym podarunkiem jest funkcjonalny plecak motocyklowy o pojemności co najmniej 20 litrów, wyposażony w liczne przegródki, regulowane paski oraz piankową wyściółkę w tylnej części. Alternatywę stanowi porządna torba biodrowa, która bez problemu pomieści w sobie butelkę z wodą, telefon i wszelkie podręczne rzeczy. Na uwagę zasługuje również multitool, czyli rozbudowany, lekki scyzoryk z przydatnymi narzędziami w postaci klucza imbusowego, śrubokręta, noża, zaciskacza czy otwieracza do butelek. Jego ogromną zaletą jest to, że w sytuacjach kryzysowych pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów. Ostatni polecany produkt to bidon na czystą wodę lub napój izotoniczny.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


jeden × 3 =