Impreza firmowa – jak nadać jej stylu?

Firmowe imprezy – niektóre z nich bywają nudne i przewidywalne – inne zaś można wspominać latami. Gdzie tkwi sekret organizacji dobrego firmowego spotkania i co sprawia, że część z nich jest wyjątkowa?

Liczy się pomysł

Z pewnością niemałe znaczenie ma tutaj osoba organizatora. Człowiek, który ma doświadczenie w tego typu imprezach z pewnością kupi dobre whisky, a to już samo w sobie nadaje wyższą rangę uroczystości. Ma to znaczenie szczególnie wtedy, kiedy większą część załogi stanowią mężczyźni. Panowie uwielbiają odkrywać nowe smaki, a „szkocka” zazwyczaj należy do ich ulubionych alkoholi. Co prawda, nie każdy jest koneserem tego trunku, ale odpowiednio podany drink potrafi nadać stylu każdemu spotkaniu.

Zabawy i atrakcje

Kupując przed samą zabawą whisky w sklepie dajemy sobie możliwość tworzenia wielu atrakcji z nią związanych. Ten trunek to nie tylko alkohol – to coś znacznie więcej. Tradycja i historia jaka wiąże się z jego spożywaniem może być ciekawie opowiedziana. W tym celu warto wynająć specjalistę od alkoholi, który opowie o nim więcej. Nie trzeba oczywiście zanudzać naszych pracowników długimi wywodami, ale też nie przechodzić od razu do degustacji.

Najpierw można podkręcić atmosferę i nakłonić ich do samodzielnego przygotowania drinków. Zabawa będzie jeszcze lepsza, kiedy każdy przygotuje drinka na swój sposób. Whisky to bardzo wdzięczny trunek, doskonale łączący się z innymi napojami. Dobrze jest zaprosić profesjonalnego barmana, który pokaże, jak zrobić najlepsze koktajle.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


11 + 7 =