Popularne gadżety do smartfona, które na pewno przydadzą nam się w podróży

O tym, jak łatwo jest uszkodzić smartfona wiedzą doskonale osoby, które kiedykolwiek upuściły go ze swoich rąk. Pęknięty ekran, porysowana obudowa i niedziałające komponenty potrafią znacząco obniżyć humor. Na szczególne uszkodzenia telefony narażone są jednak w czasie podróży, kiedy muszą pozostać pod ręką właściciela, lecz jednocześnie nie mogą luźno przemieszczać się po wnętrzu auta. Co więc zrobić?

Bądź odpowiednio chroniony

Przed podróżą samochodem warto skoncentrować się na zakupie akcesoriów chroniących telefon przed uszkodzeniami. Mowa przede wszystkim o szkle hartowanym oraz twardym etui, dopasowanym do kształtu telefonu. Wbrew pozorom wydatek na tego typu gadżety nie jest duży. Na akcesoria ochronne samsung galaxy S9 w sklepach internetowych wydać można do kilkudziesięciu złotych — trzeba przyznać, że kwota ta nie jest duża w porównaniu z kosztami, jakie należałoby ponieść w przypadku gruntownej naprawy urządzenia.

Co z pozostałymi gadżetami?

Warto skupić się również na gadżetach, które mają przygotować posiadacza telefonu wyłącznie do bezpiecznego podróżowania ze swoim smartfonem. Na stronie https://www.mobilemania.pl/do-kokpitu-c-4_11_217.html znaleźć można wygodne i stabilne uchwyty do telefonów, dzięki którym są one przymocowane do powierzchni szyby. Uchwyty mogą przybierać formę modeli z ramieniem lub magnetyczną powierzchnią. Dzięki nim telefon przymocowany do szyby pojazdu nie jest narażony na niekontrolowane przesunięcia, czy zarysowania, a dodatkowo użytkownik może swobodnie korzystać z nawigacji lub słuchać muzyki w czasie jazdy.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dziewiętnaście − jedenaście =