Popularne sposoby na wydłużenie rzęs

Większość kobiet wykonując makijaż, chce uzyskać efekt gęstych i długich rzęs. To właśnie one dodają spojrzeniu uroku, a kobiecie pewności siebie. W jaki sposób można wydłużyć rzęsy w domowych warunkach?

Odżywka do rzęs

Jednym ze sposobów na wydłużenie rzęs jest korzystanie ze specjalnych odżywek mających przyspieszać porost włosków. Rzeczywiście część z produktów dostępnych na rynku działa, jednakże trzeba pamiętać o ich codziennej aplikacji (zwykle powinny być nakładane na noc), a na rezultaty trzeba poczekać kilka tygodni. W przypadku, gdy chce się natychmiast efekt długich włosków warto sięgnąć po sztuczne rzęsy.

Sztuczne rzęsy

Kępki rzęs są świetnym rozwiązaniem dla kobiet chcących wydłużyć, ale też zagęścić swoje włoski. Dostępne są kępki o różnych długościach, od 8 do 14 mm, dzięki czemu każda kobieta może dopasować ich rozmiar do własnych upodobań. Krótsze rzęsy pozwalają na uzyskanie naturalnego efektu, najdłuższe dobrze komponują się z wieczorowym makijażem. Wybierając kępki warto postawić na te o profilu C, ponieważ dobrze wyglądają u kobiet z każdym typem urody. Duży wybór takich rzęs można znaleźć na stronie https://www.sohe.pl/Sztuczne-rzesy-kepki-c1284.

Alternatywą dla kępek mogą być rzęsy na pasku. Również one występują w różnych długościach, warto jednak zdawać sobie sprawę, że ich naklejanie wymaga pewnej wprawy i jest nieco trudniejsza od aplikacji kępek. Co ważne sztuczne rzęsy, zarówno te na pasku, jak również w kępkach, są wykonane z materiałów, które są delikatne, dzięki czemu nie wywołują podrażnień oczu.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwadzieścia + 5 =