Praca strażaka – jak chronić się przed żywiołami?

Praca strażaka to codzienne stawianie czoła niebezpiecznym dla życia i zdrowia sytuacjom. Odpowiednio dobrana odzież do wykonywania tego zawodu powinna zapewniać nie tylko optymalne warunki do komfortowej pracy, ale powinna być wykonana przy pomocy najnowszych technologii gwarantujących bezpieczeństwo podczas walki z żywiołem. Wierzchnie ubranie robocze strażaków jest bowiem narażone na bardzo wysokie temperatury i zadymienie.

W trosce o bezpieczeństwo

Produkty odzieżowe dla strażaków są wykonywane w oparciu o rygorystyczne normy i posiadają stosowne oznakowania. Zastosowane w nich materiały wyróżnia wysoka wodoszczelność, paroprzepuszczalność oraz dychawiczność, która obniża wydzielanie potu podczas wysiłku. Najważniejsza funkcja tych ubrań to termoregulacja, która z jednej strony pozwala na dłuższą pracę na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych, a z drugiej chroni podczas ekspozycji na płomienie ognia.

Wygoda podczas pracy

Polary, kurtki oraz bluzy  dedykowana dla strażaków odznaczają się wysoką trwałością. Ich wykończenie pozwala na zachowanie naturalnych właściwości materiału nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej. Ich kroje są ergonomiczne, zapewniające wygodę i elastyczność. Dzięki temu odzież dopasowuje się idealnie do kształtu ciała, nie ograniczając ruchów. Miękka dzianina od wewnątrz nie podrażnia skóry i wpływa na komfort podczas wytężonej pracy.

Jeśli szukasz profesjonalnej odzieży strażackiej, która wyposażona jest w najnowsze technologie i zapewnia wysoką jakość noszenia, zapoznaj się z ofertą taką jak np. https://arthaft-sklep.pl/pl/c/Polary-strazackie/71.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwanaście − 3 =