Srebrną czy złotą – jaką biżuterię wybrać?

Biżuteria to element kobiecej garderoby, nadający jej smaku. Odpowiednio dobrana, potrafi dodać aktualnej stylizacji elegancji i wytworności, bądź też uczynić ją mniej zobowiązującą. Wszystko zależy od tego, na jaki rodzaj dodatków się zdecydujemy.

Rodzaje damskiej biżuterii

Chcąc dopełnić nasz wygląd, bardzo często sięgamy po dodatki w postaci biżuterii. Srebrna i złota, to ta najbardziej szlachetna, a do tego najdłużej zachowująca swoje właściwości. Obecnie mamy również dostępnych szereg innych metali, z których wykonuje się damskie dodatki. W niemal każdej sieciówce znajdziemy bogactwo biżuterii o najróżniejszym charakterze. Są to wyjątkowo piękne przedmioty, niestety nie będą się ładnie prezentowały tak długo, jak srebro czy złoto. W kontakcie ze skórą człowieka, powietrzem czy wodą mogą zmienić swój wygląd. Dlatego też może warto zdecydować się na klasyczne piękno i wybrać kolczyki złote, w miejsce tych pozłacanych?

Dla kogo srebro, a dla kogo złoto?

Srebrna i złota biżuteria od dawna konkurują ze sobą. Jeszcze kiedyś było przyjęte, że ten pierwszy rodzaj biżuterii przynależy się młodym dziewczynom ze względu na kolor zbliżony do niewinności. Złoto, bardziej eleganckie i dystyngowane, powinny były zakładać kobiety w kwiecie wieku, dla podkreślenia swojej pozycji społecznej. Dziś, ustalenia te nie są już tak przestrzegane jak kiedyś. Faktem jest, że złoto w dalszym ciągu uchodzi za bardziej wykwintne. Zakłada się je na okazje wymagające strojniejszej oprawy, natomiast srebro, nie ma sobie równych w codziennym życiu. Bez względu na to, czy jesteśmy zwolennikami srebra czy złota powinniśmy zajrzeć na stronę https://www.shineline.pl/pl/c/Lancuszki/34, gdzie znajdziemy piękne łańcuszki w obu wersjach.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwanaście + dwadzieścia =