Szafki do pokoju dziennego – przegląd nowoczesnych rozwiązań

Szafki do pokoju dziennego powinny nie tylko estetycznie wyglądać, ale również zapewniać pełną funkcjonalność. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Na rynku dostępnych jest wiele opcji, które ułatwiają korzystanie z wyposażenia domowego, czyniąc życie bardziej komfortowym i przyjemnym. Jedną z takich propozycji są unikatowe systemy otwierania i zamykania szafek.

Szybko i wygodnie

Podczas aranżacji wnętrz stawiamy na funkcjonalność i estetykę. Dotyczy to również dodatków. Jak odnosi się to do szafek w pokoju dziennym? Świetnym tego przykładem jest system tip on, który pozwala na wygodne korzystanie z mebli bez uchwytów. Dostęp do wszystkich półek jest komfortowy, ponieważ wystarczy docisnąć róg szafki do mebla, by uruchomić mechanizm. Dzięki temu można zyskać nowoczesny wygląd wnętrza – gładką powierzchnię mebli bez żadnych uchwytów, co świetnie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie.

Mechanizm działa bardzo sprawnie i umożliwia otwieranie i zamykanie szafek w dowolnej chwili. Wystarczy delikatnie nacisnąć drzwiczki w miejscu zamontowania mechanizmu. Siła kierowana od zewnątrz powoduje, że system zostaje dociśnięty i następuje jego automatyczne zwolnienie. Efektem jest otwarcie szafki.

Najczęściej mechanizm dostępny jest w dwóch rodzajach, dzięki czemu można dopasować go do konkretnego modelu szafek. Dla tych z klasycznymi zawiasami sprężynowymi idealnie sprawdzi się wersja z odbojnikiem, natomiast do szafek z zawiasami polecany jest system bez odbojników.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


siedemnaście − 2 =