Dobór zegarka do stroju

Męska biżuteria to zazwyczaj dosyć wąski temat. Dla wielu mężczyzn zegarek to jedyna ozdoba, na jaką się decydują. Warto więc, żeby wybrany model pasował do stylu, oraz spełniał praktyczną funkcje. Można wyszukać specjalistyczne modele sportowe, takie w stylu militarnym czy dla miłośników nurkowania.  Nieformalny look można uzupełnić sportowym zegarkiem Casio męskim. A może coś w klimacie retro? Warto rozważyć posiadanie dwóch modeli, różniących się stylem, dzięki czemu bez względu na okazję, nie będzie trzeba rezygnować z noszenia tego dodatku. Rynek oferuje taką różnorodność, że z pewnością każdy byłby w stanie znaleźć coś dla siebie.

Jak dobrać odpowiedni zegarek?

Zarówno w damskiej jak i w męskie biżuterii, nie ma czegoś co pasowałoby do absolutnie wszystkiego. Dotyczy to również zegarków. Odpowiednio dobrany podkreśli świadomie kreowany styl i klasę, warto więc poświęcić nieco czasu na ten zakup. Wiele modeli dostępnych jest w internecie, dzięki czemu nie ma potrzeby spędzania całego dnia na przemierzaniu galerii handlowych. Dobierając zegarek do garnituru, powinno się postawić na prostotę i minimalizm, model płaski bez dodatkowych ozdób. Lepiej sprawdzi się skórzany pasek niż bransoleta. Ma być efektowny, ale nie efekciarski.

Na więcej szaleństwa można pozwolić sobie decydując się na podwiniętą koszulę, kiedy nadgarstek będzie doskonale wyeksponowany. Może model z chronometrem? Dobrze dobrany staje się nieodzowny i trudno wyobrazić sobie wyjście bez niego z domu a prosty, klasyczny model nie wyjdzie z mody przez całe lata. Od lat w tym zakresie prym wiedzie m.in. G-Shock męski.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


jedenaście + 20 =