Imprinting – nowoczesny trend w farbowaniu włosów, który pokochasz

Imprinting to nowoczesna metoda wykorzystywana do farbowania włosów, która szybko zyskała ogromną popularność na całym świecie. Jest świetną alternatywą dla klasycznych zabiegów. Klienci salonów fryzjerskich chętnie korzystają z tego sposobu farbowania głównie dlatego, że pozwala on stworzyć na głowie fantazyjne wzory i kształty, które nie są do osiągnięcia przy innych metodach.

Na czym polega imprinting?

Ta innowacyjna metoda została opracowana przez dyrektora artystycznego Davines- Angelo Seminarę. Polega ona na nałożeniu farby za pomocą wzorzystego szablonu, nazywanego imprinterem. Dzięki zastosowaniu tego gadżetu na włosach powstają piękne, fantazyjne wzory, które podkreślają oryginalny charakter osoby, która się na nie zdecydowała. Tak uzyskana fryzura przywodzi na myśl pióra bażanta lub efekt 3D. Metoda ta jest szczególnie polecana osobom posiadającym cienkie i delikatne włosy, ponieważ skutecznie zwiększa objętość fryzury. Klienci mają do wyboru szablony eleganckie i bardziej klasyczne, a odważniejsi mogą zdecydować się na wzory wyraziste i niekonwencjonalne.

Imprinting to sposób farbowania włosów dla osób odważnych i lubiących zwracać na siebie uwagę. Decydując się na farbowanie włosów przy wykorzystaniu imprintingu, koniecznie trzeba wybrać w tym celu sprawdzony i profesjonalny salon fryzjerski, aby mieć pewność, że uzyskany efekt będzie na najwyższym poziomie.  Przykładową ofertę można sprawdzić na stronie https://czesanka.com/imprinting/.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


pięć × jeden =