Jak urządzić designerską jadalnię?

Często w mieszkaniach lub domach, możemy zetknąć się z tradycyjną jadalnią. Wyróżnia się ona dużym, drewnianym stołem, a także masywnymi krzesłami wykonanymi najczęściej z drewna, czasem obitymi tapicerką. Jeżeli jednak zależy nam na urządzeniu designerskiej jadalni, to przede wszystkim powinniśmy zacząć od doboru właściwych mebli. Na szczęście na rynku meblarskim nie brakuje producentów, którzy proponują oryginalne i jedyne w swoim rodzaju produkty. Wśród nich znajdziemy właśnie nowoczesne zestawy do jadalni, a także designerskie krzesła.

Już wiemy, że możemy skorzystać z gotowych propozycji. Wtedy stoły niekoniecznie posiadają tradycyjną formę, ale często są oparte na jednej nodze. Natomiast pod względem materiału, niekoniecznie powinniśmy ograniczać się wyłącznie do drewna lub sklejki. Jako nowoczesne stoły uznaje się również stoły wykonane ze szkła hartowanego, zawierające elementy aluminium, a w najbardziej oryginalnych propozycjach, znajdziemy stoły marmurowe. Różnią się one między sobą sposobem rozkładania, a także wyjątkowym kształtem. W bardziej stonowanych wersjach mogą to być drewniane stoły, które posiadają designerskie wykończenia lub występują w mało popularnych kolorach.

Jeżeli chodzi o designerskie krzesła, to w tym przypadku mamy jeszcze szersze pole do popisu. Przede wszystkim dlatego, iż projektanci proponują naprawdę wyjątkowe formy krzeseł, wykonane z drewna, aluminium, szkła, a nawet plastiku. Najbardziej designerską formą będzie dokupienie do prostego stołu każdego krzesła w zupełnie innej formie. Takie urozmaicenie z pewnością sprawi, że nasza jadalnia zyska nowoczesny i bardzo oryginalny charakter.

Duży wybór nowoczesnych stołów i krzeseł do jadalni znajdziesz np. w sklepie Modekor.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


3 × 1 =