Zabiegi odmładzające dłonie

Zewnętrzne piękno to znacznie więcej niż tylko zadbana twarz i włosy czy szczupła sylwetka. To także wypielęgnowane stopy i dłonie. O te ostatnie można zadbać na wiele sposobów. Oto kilka z najpopularniejszych.

Nawilżenie i odżywienie dla pięknej skóry rąk

Dłonie są szczególnie narażone na wysuszenie poprzez kontakt z wodą, substancjami chemicznymi oraz działanie temperatury. Warto zdecydować się więc na zabieg mający na celu dostarczenie skórze witamin i mikroelementów. Polega on na nałożeniu rewitalizującego kremu, co jest połączone z masażem, po czym następuje aplikacja olejków bogatych w wysokie dawki witamin A i E.

Popularny jest także głęboki, odżywczy peeling, który pomaga złuszczać martwy naskórek, a dodatkowo minimalizuje przebarwienia. Stąd w zakresie usług jakimi jest medycyna estetyczna Grodzisk Mazowiecki oferuje szeroki wachlarz usług. Wśród nich szczególnym uznaniem cieszą się biologiczne maseczki odbudowujące na bazie ekstraktów mleka i miodu lub arganu. Wygładzają one skórę, odmładzają i tworzą barierę ochronną przed wolnymi rodnikami. Ich efektywność jest naukowo dowiedziona.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


4 × trzy =