Zalety i wady gładkich powierzchni w mieszkaniu

Chair and turquoise sofa in green living room interior with leaves wallpaper and table. Real photo

W innowacyjnych aranżacjach często wykorzystywany jest styl skandynawski oraz industrialny. Każdy z nich ma swoich sympatyków – warto się zastanowić dlaczego. Producenci oferują mnóstwo interesujących rozwiązań dla każdego z tych trendów, co pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni – praktycznej i atrakcyjnej z perspektywy wizualnej. Szeroki asortyment obejmuje nie tylko meble, ale także oświetlenie, aż po najdrobniejsze niuanse dekoracyjne.

Popularny trend industrialny i skandynawski

Można śmiało powiedzieć, że skandynawskie i loftowe trendy mogą być włączone do każdego z pomieszczeń. Industrialny design wydaje się czasem nieco surowy, ale doskonale sprawdza się w nowoczesnych pomieszczeniach o wysokiej funkcjonalności, gdzie potrzebna jest swoboda i przestrzeń. Z kolei styl skandynawski znajduje wielu zwolenników wśród osób wybierających barwy pastelowe, naturalną strukturę drewna oraz minimalizm i prostotę w dodatkowym wyposażeniu. Przykładowo, do aranżacji jadalnianej w tonacji skandynawskiej atrakcyjne blaty kuchenne Poznań oferuje w różnych wybarwieniach drewna.

Warto się także pokusić o efektowne urządzenie przedpokoju, w którym będą wykorzystane garderoby na wymiar, wykonane przez doświadczonego w tym zakresie producenta mebli,takiego jak http://pluciennik.pl/garderoby/. W projektach realizowanych na zamówienie można “przemycić” różnego rodzaju akcenty, typowe również dla nowatorskiego loftu czy koncepcji skandynawskiej. W pierwszym z nich mogą być to elementy metalowe, które nawiązują do przemysłowego charakteru. Z kolei w drugim wariancie bardzo oryginalnie prezentują się nóżki z litego drewna, które są efektownym wykończeniem różnego typu mebli.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


osiemnaście + 11 =