Busy do Holandii – gdzie szukać pomocy w przejeździe?

Holandia to kierunek wybierany przez wielu Polaków, którzy w tym kraju osiedlili się na stałe, znaleźli pracę lub też założyli rodzinę. Także osoby podróżujące do Holandii w celach rekreacyjnych i turystycznych chętnie szukają zorganizowanej pomocy w podróży. Dla nich dedykowane są usługi firm transportowych, specjalizujących się w podróży drogą lądową za pośrednictwem busa. 

Holandia – najpopularniejsze kierunki podróży busem 

Wśród najchętniej wybieranych punktów docelowych na terenie Holandii znajdują się przede wszystkim duże miasta, będące jednocześnie ośrodkami przemysłowymi oraz turystycznymi. Wymienić można Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Hagę, Eindhoven, Tilburg, Almere, Groningen. Są to kierunki znajdujące się także w ofercie wielu polskich przewoźników. 

Podróż busem do Holandii – dla kogo? 

Po usługę transportu busem sięgają przede wszystkim zorganizowane grupy przejazdowe i wycieczkowe liczące od 5 do nawet ponad 20 osób. Mogą być to wyjazdy rodzinne, grupy przyjaciół, pracownicy zakładów pracy. Także grupy osób wybierających się na zorganizowany event lub wydarzenie kulturalne – na przykład festiwal lub wydarzenie sportowe – chętnie wybierają opcję transportu busem. Busy z Polski do Holandii kursują każdego dnia, umożliwiając bezpieczny i ekologiczny transport w dowolne miejsce tego kraju. 

Podróż busem a samolotem – czy i kiedy warto? 

Głównym powodem, dla którego wybór pada na busa zamiast samolotu, jest większa swoboda w trakcie pokonywania drogi. Masz także możliwość zabrania na pokład większego bagażu bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Także większa elastyczność godzinowa oraz możliwość swobodnego wyboru trasy są przyczynami wyboru busa zamiast samolotu. 

 

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


15 − 7 =