Diamentowa mozaika lub malowanie po numerkach – zajęcie które wciągnie Cię na długie godziny

W długie, samotne wieczory często najpopularniejszą formą spędzania czasu są filmy lub seriale. Istnieje jednak kilka bardziej kreatywnych i wciągających zajęć, które potrafią sprawić wiele radości oraz satysfakcji. Wśród nich koniecznie należy wymienić diamentowe mozaiki oraz malowanie po numerkach. Obydwa te zajęcia potrafią zająć wiele godzin i zaowocować wyjątkowym obrazem.

Diamentowa mozaika – o co w tym chodzi?

Diamentowa mozaika to prosty sposób na wielogodzinną rozrywkę. Powstaje przy pomocy techniki nazywanej haftem diamentowym, która polega na układaniu akrylowych diamencików zgodnie ze wskazanym na obrazie schematem. Gotowe dzieło prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i może stanowić wspaniałą ozdobę ściany. Obraz mieni się wieloma kolorami zależnie od tego, jak odbija się od niego światło. Haft diamentowy pozwala się zrelaksować, jak i poukładać myśli. To świetne zajęcie podczas słuchania podcastów lub audiobooków. Diamentowe mozaiki można kupić np. na stronie https://artnapi.pl/.

Czas na relaks – malowanie po numerach

Malowanie po numerkach to kolejne fascynujące zajęcie, szczególnie na długie, jesienno-zimowe wieczory. Podobnie jak haft diamentowy, można je wykonywać podczas słuchania podcastów lub ulubionej, odprężającej muzyki. W zestawie znajduje się płótno z konturami i numerkami oraz odpowiednio oznaczone farbki, często także pędzelki. Oferta obrazów jest bardzo szeroka, a gotowe dzieło można zawiesić na ścianie jako wyjątkową dekorację, w pewnej części samodzielnie stworzoną. Malowanie po numerach to świetna rozrywka, która pomaga zrelaksować się po ciężkim dniu i pozwala myślom popłynąć w dowolnym kierunku. Zdecydowanie warto spróbować.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


14 − 3 =