Idealne etui na iphone’a – czy takie istnieje?

Telefony doby dzisiejszej to niezwykle delikatne urządzenia. Kupując nowy telefon, warto więc od razu zastanowić się nad jego odpowiednią ochroną. W sklepach znaleźć można wiele ofert różnego rodzaju etui, które chronią go przed uszkodzeniami. Różnią się one materiałem, z którego są wykonane, kształtem, kolorem i wzorem. Najważniejsze jednak to wybrać to właściwe, nie tylko odpowiednio dostosowane do własnych preferencji, lecz przede wszystkim do telefonu.

Jakie etui wybrać?

Warto na początek dokonać analizy własnych potrzeb. Wiele etui pełni nie tylko funkcję ochronną czy estetyczną, lecz także funkcjonalną. Niektóre etui posiadają wbudowaną podstawkę na telefon, która sprawdza się w przypadku częstego oglądania filmów. Inne mają schowki na różnego rodzaju karty i dokumenty. Bardziej zaawansowane wyposażone są np. w lusterka lub wbudowanego powerbanka. Oczywiście liczy się także design! To niezwykła okazja, aby wyróżnić się z tłumu.

Wybrane modele

Etui na telefon iPad 5 i IPad Air przede wszystkim chroni urządzenie przed otarciami oraz uszkodzeniami. Silikonowe case’y to połączenie ochrony i modnego stylu. Są wytrzymałe, ponadto posiadają odpowiednio wycięte otwory, dzięki czemu wciąż możliwe jest używanie bocznych przycisków telefonu. Można zdecydować się na gotowy projekt lub stworzyć własny, spersonalizowany projekt.

Także elastyczny materiał, z którego wykonane jest etui na telefon iPhone 5c, zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniami. Materiał odporny jest ponadto na rozciąganie. Wytrzymałe i funkcjonalne, wykonane z materiałów najwyższej klasy. Zbita szybka, zarysowana obudowa. W dzisiejszych czasach to standard. A przecież wcale tak być nie musi. Warto pomyśleć o skutecznej ochronie swojego smartfona już zawczasu!

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dwanaście − 9 =