Jak utrzymać porządek w łazienkach publicznych?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Zapewne każdy z nas, chociaż raz, korzystał z publicznej toalety. Niestety, nierzadko, taka wizyta nie należy do najprzyjemniejszych. Większość ludzi nie przejmuje się tym jaki bałagan po sobie pozostawia. Po umyciu rąk, często spotykamy się z brakiem ręczników papierowych lub niedziałającą suszarką. Wówczas staramy się pozbyć nadmiaru wody, co skutkuje zachlapaniem luster, podłogi, zużyciem całej rolki papieru toaletowego. W efekcie, powstały bałagan, zniechęca kolejnych użytkowników, oraz jest niechlubną wizytówką instytucji, do której toaleta należy. Jest prosty sposób by uniknąć takiej sytuacji, zapewniając przy tym komfort i higienę korzystającym. Najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie dozowników na ręczniki. Różnorodność modeli, umożliwia dostosowanie z zależności od potrzeb klienta. 

Higiena i bezpieczeństwo

Dozowniki na ręczniki są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi, o każdy rodzaj przestrzeni publicznej. W czasach, gdy szczególnie chcemy zadbać o zdrowie i higienę, umożliwiają spełnienie tych oczekiwań. Używając ręczników papierowych, mamy pewność, że przed nami dotykał je tylko pracownik dbający o wyposażenie toalety. Dodatkowo papier  zamknięty w dozowniku nie jest narażony na zabrudzenie czy zamoczenie, dzięki czemu może być wykorzystany do końca. Jest to bardzo ekonomiczne z punktu widzenia osoby wyposażającej toaletę. Dostępne modele umożliwiają korzystanie z ręczników w roli, wydajnych i łatwych w użyciu. Dzięki nim, papier nie będzie również znikał w nadmiernych ilościach.

Modele dla każdego

Oferowane dozowniki występują w wielu modelach, dzięki czemu, każdy klient może znaleźć taki, który najbardziej odpowiada jego wymaganiom i jednocześnie nie obciąży nadmiernie budżetu.

Proste modele z wytrzymałego tworzywa ABS, sprawdzą się idealnie w publicznych toaletach, w galeriach handlowych, czy innych dużych obiektach. Będą również świetne do użytku w zakładach przemysłowych.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są dozowniki z sensorem, które automatycznie dozują papier bez konieczności pociągania i urywania. Dodatkowo posiada czujnik, informujący o konieczności uzupełnienia papieru.

Dostępne są również dozowniki w wersji mini, które można zamontować w małych zakładach czy biurach, oraz dozowniki przenośne, które jednocześnie chronią ręcznik papierowy i zabezpieczają go przed zabrudzeniem.

Jak widać istnieje wiele możliwości, by korzystanie z papieru w toaletach publicznych było łatwe, higieniczne i bezpieczne. Dzięki zastosowaniu dozowników do papieru, można w prosty sposób zachować porządek w toaletach, dzięki temu, korzystanie z nich może stać się przyjemniejsze.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Gdzie zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt frzyjerski?
Gdzie zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt frzyjerski?
Stylizacja włosów to dla niektórych hobby. Blogerki i Instagramerki prześcigają się w pomysłach na szalone fryzury. Zmieniają kolory włosów jak […]
Rodzaje zakwaterowań nad polskim morzem
Rodzaje zakwaterowań nad polskim morzem
Wyjątkowy czas Wakacje nad polskim morzem to wyjątkowe doświadczenie, ponieważ można tu znaleźć wiele miejsc, które nie są typowe dla […]
Jakie właściwości lecznicze ma syrop z czarnego bzu?
Jakie właściwości lecznicze ma syrop z czarnego bzu?
Czarny bez już od dawna używany jest w medycynie domowej. Zawiera on dużo pożądanych dla naszego organizmu substancji, w tym […]