Jak utrzymać porządek w łazienkach publicznych?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Zapewne każdy z nas, chociaż raz, korzystał z publicznej toalety. Niestety, nierzadko, taka wizyta nie należy do najprzyjemniejszych. Większość ludzi nie przejmuje się tym jaki bałagan po sobie pozostawia. Po umyciu rąk, często spotykamy się z brakiem ręczników papierowych lub niedziałającą suszarką. Wówczas staramy się pozbyć nadmiaru wody, co skutkuje zachlapaniem luster, podłogi, zużyciem całej rolki papieru toaletowego. W efekcie, powstały bałagan, zniechęca kolejnych użytkowników, oraz jest niechlubną wizytówką instytucji, do której toaleta należy. Jest prosty sposób by uniknąć takiej sytuacji, zapewniając przy tym komfort i higienę korzystającym. Najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie dozowników na ręczniki. Różnorodność modeli, umożliwia dostosowanie z zależności od potrzeb klienta. 

Higiena i bezpieczeństwo

Dozowniki na ręczniki są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi, o każdy rodzaj przestrzeni publicznej. W czasach, gdy szczególnie chcemy zadbać o zdrowie i higienę, umożliwiają spełnienie tych oczekiwań. Używając ręczników papierowych, mamy pewność, że przed nami dotykał je tylko pracownik dbający o wyposażenie toalety. Dodatkowo papier  zamknięty w dozowniku nie jest narażony na zabrudzenie czy zamoczenie, dzięki czemu może być wykorzystany do końca. Jest to bardzo ekonomiczne z punktu widzenia osoby wyposażającej toaletę. Dostępne modele umożliwiają korzystanie z ręczników w roli, wydajnych i łatwych w użyciu. Dzięki nim, papier nie będzie również znikał w nadmiernych ilościach.

Modele dla każdego

Oferowane dozowniki występują w wielu modelach, dzięki czemu, każdy klient może znaleźć taki, który najbardziej odpowiada jego wymaganiom i jednocześnie nie obciąży nadmiernie budżetu.

Proste modele z wytrzymałego tworzywa ABS, sprawdzą się idealnie w publicznych toaletach, w galeriach handlowych, czy innych dużych obiektach. Będą również świetne do użytku w zakładach przemysłowych.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są dozowniki z sensorem, które automatycznie dozują papier bez konieczności pociągania i urywania. Dodatkowo posiada czujnik, informujący o konieczności uzupełnienia papieru.

Dostępne są również dozowniki w wersji mini, które można zamontować w małych zakładach czy biurach, oraz dozowniki przenośne, które jednocześnie chronią ręcznik papierowy i zabezpieczają go przed zabrudzeniem.

Jak widać istnieje wiele możliwości, by korzystanie z papieru w toaletach publicznych było łatwe, higieniczne i bezpieczne. Dzięki zastosowaniu dozowników do papieru, można w prosty sposób zachować porządek w toaletach, dzięki temu, korzystanie z nich może stać się przyjemniejsze.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dlaczego odpowiednia suknia ślubna to klucz do udanego wesela?
Dlaczego odpowiednia suknia ślubna to klucz do udanego wesela?
Wesele to impreza, która we wspomnieniach pary młodej może pozostać na długie lata. To, czy będą to dobre wspomnienia, zależy […]
Skąd nabyć materiały potrzebne do szydełkowania?
Skąd nabyć materiały potrzebne do szydełkowania?
Robienie na drutach czy szydełkowanie to bardzo praktyczne hobby, szczególnie w okresie jesienno- zimowym, kiedy wieczory są długie i zimne. […]
Do czego służy colostrum?
Do czego służy colostrum?
Zdrowie to jedna z najcenniejszych wartości w naszym życiu. Umożliwia bycie niezależnym, realizowanie rozmaitych planów zawodowych i prywatnych oraz patrzenie […]