Jakie dekoracje pasują do salonu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salon to miejsce, które wymaga specjalnej dekoracji, ponieważ jest najbardziej reprezentacyjnym punktem w domu. Obrazy pleksi z nadrukiem do salonu będą idealną ozdobą w sytuacji, gdy chcemy niebanalne urządzić największy pokój w domu.

Podobną funkcję spełnią też panele PCV z nadrukiem do salonu, które są ostatnim krzykiem mody, jeśli chodzi o dekorację wnętrz. Możemy na nich umieścić dowolny nadruk, czy obraz, który będzie przypominał o cennych dla rodziny wartościach.

Sprawdzą się doskonale na największej ścianie tuż przy wejściu, gdzie będą widoczne dla wszystkich gości odwiedzających nasz dom. Z pewnością będą oni zaskoczeni naszą inwencją oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, które wdrażamy w dekoracji mieszkania.

Z kominkiem czy bez?

Kominek od zawsze nieodłącznie kojarzył się z salonem. Ciepło domowego ogniska to coś, do czego każdy uwielbia wracać, szczególnie w chłodne, zimowe wieczory. Ostatnio posiadanie kominków było jednak kwestionowane przez część osób, które uważały, że palenie drewnem jest zbyt pracochłonne. Z tego powodu na popularności zaczęły zyskiwać kominki elektryczne, a wiele osób w ogóle zrezygnowało z posiadania go w salonie.

Nie da się jednak ukryć, że kominek bardzo trudno jest zastąpić czymś innym. Jego niepowtarzalny klimat sprawia, że każdy wieczór upływa znacznie milej. Ma on także jeszcze jeden atut w postaci dodatkowego miejsca w domu, gdzie można umieścić rodzinne pamiątki. Bez wątpienia można uznać więc, że kominek jest niemal synonimem salonowych ozdób.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak z małego pomieszczenia zrobić funkcjonalny pokój dla dziecka?
Jak z małego pomieszczenia zrobić funkcjonalny pokój dla dziecka?
Zbyt mało miejsca w pokoju dziecięcym to bardzo częsty problem, zwłaszcza w momencie, gdy z przedszkolaka nasze dziecko staje się […]
Folia z efektem lustra weneckiego – czy to możliwe?
Folia z efektem lustra weneckiego – czy to możliwe?
Efekt lustra weneckiego to bardzo popularna opcja aranżacji wnętrz w łazienkach. Ten rodzaj szkła ma zwykle oszronione wykończenie, które maskuje […]
Kwestia wieku budynków, które nadają się do hydroizolacji
Kwestia wieku budynków, które nadają się do hydroizolacji
Zwykle wilgoć pojawia się w wiekowych budynkach. W Polsce można z powodzeniem znaleźć obiekty wybudowane już w XII wieku, które […]