Jakie rzeczy warto kupić w hurtowniach motoryzacyjnych?

Wielu posiadaczy samochodów osobowych decyduje się na zakup części zamiennych w hurtowniach motoryzacyjnych. Wynika to z faktu, że ceny są tam często znacznie niższe niż w autoryzowanych serwisach czy stacjonarnych sklepach. We wspomnianych obiektach warto się zaopatrywać przede wszystkim w te elementy, których zazwyczaj brakuje na wyposażeniu warsztatu samochodowego (gdzie udajemy się w razie awarii pojazdu). Mowa tutaj m.in. o różnych częściach układu napędowego, elektrycznego czy hamulcowego. 

Nie musisz przepłacać

W każdej hurtowni motoryzacyjnej znajduje się bogaty asortyment obejmujący zarówno części do aut osobowych, jak i meble, narzędzia i specjalistyczne maszyny warsztatowe. Jeśli chodzi o części, to warto zaopatrywać się m.in. w: sprzęgła, tarcze oraz klocki hamulcowe, przewody, napinacze i rozrządy, świece żarowe i zapłonowe, cewki, tłoki i pierścienie, filtry (np. oleju, powierza, kabinowy, paliwa), amortyzatory, łożyska, wahacze, drążki, sworznie, łączniki stabilizatora, alternatory i rozruszniki, pompy paliwa i wtryskowe, wtryskiwacze, a także skrzynie biegów.

Oprócz tego można zainteresować się elementami blacharskimi oraz oświetleniowymi w postaci masek, zderzaków, błotników i reflektorów zewnętrznych. Kupowanie wymienionych rzeczy w hurtowniach jest niezwykle opłacalne, gdyż są one tańsze niż w serwisach i warsztatach. Warto sprawdzić, co ma do zaoferowania zwłaszcza hurtownia Autos, ceniona ze względu na wysokiej jakości produkty. Znajdziemy tam również:

– materiały eksploatacyjne – m.in. oleje silnikowe, płyny hamulcowe i chłodnicze

– meble warsztatowe – regały, szafki, stoły, wózki narzędziowe, tablice

podnośniki

– specjalistyczne narzędzia do wymiany kół, pomiaru ciśnienia, obsługi systemu klimatyzacji itp.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


cztery − jeden =