Kto może nam pomóc w stworzeniu planu treningowego?

Jeśli trenujemy na siłowni bez planu treningowego, nie jesteśmy w stanie kontrolować swoich efektów. Jeśli nie znamy się na ćwiczeniach, to rozpiskę musi nam ułożyć ktoś, kto się na tym zna, a najlepiej trener personalny, ponieważ ma on doświadczenie i wiedzę, której zwykłym osobom może brakować. Przed umówieniem się na spotkanie dobrze jest zweryfikować, czy osoba, z którą mamy zamiar współpracować, jest kompetentna i czy rzeczywiście nam pomoże.

Czy w tworzeniu planu treningowego pomoże nam Internet?

Internet to skarbnica wiedzy i może nam pomóc w ułożeniu dobrego planu. Na youtube i forach jest mnóstwo wartościowych informacji na temat techniki i doboru ćwiczeń. Wielu ludzi dzieli się tam swoją ekspertyzą w tematach diety i treningu siłowego. Możemy więc działać na własną rękę i szukać porad online, jednak lepiej zaufać komuś, kto się na tym zna i weźmie nas pod swoje skrzydła. Jeśli potrzebny jest nam trener personalny Warszawa opinie mogą okazać się istotne przy jego wyborze

Czy w układaniu planu może pomóc nam ktoś obcy?

Oczywiście, w układaniu planu może pomóc nam ktoś obcy, jednak warto byłoby, aby był z naszego miasta. Jeśli mieszkamy w dużym mieście jak Warszawa, Gdańsk lub Kraków, znalezienie dobrego trenera personalnego nie powinno być trudne. Bardzo ważne jest, aby spotkać się z taką osobą osobiście, żeby mogła pokazać nam odpowiednią technikę ćwiczeń. Prowadzenie zajęć przez Internet ma tę wadę, że trener nie jest w stanie nas na bieżąco poprawiać.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


pięć × 1 =