Pieczątki – znak rozpoznawczy firmy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pieczątki są wizytówką firmy i mogą być doskonałym narzędziem marketingowym. Mogą pomóc Ci w przekazaniu klientom lub klientom, że poważnie podchodzisz do swojej działalności i że poważnie traktujesz ich interesy.

Upominek dla potencjalnych klientów

Pieczątki mogą być również wykorzystywane jako prezenty na targach, konferencjach lub imprezach promocyjnych. Są one niedrogie, łatwe w produkcji i robią trwałe wrażenie na odbiorcach.

Wybór pieczątki

Pierwszą rzeczą do rozważenia przy wyborze pieczątki jest to, czy będzie ona używana przez wiele osób z Twojej organizacji. Jeśli tak, to powinieneś wybrać gumowy stempel z wieloma kolorami tuszu lub wkładkami do tuszu dla dostosowania kolorów. Można również wybrać drewniany uchwyt dla dodatkowego elementu projektu, jeśli jest to konieczne.

Jeśli pieczątka będzie używana tylko przez jedną osobę, należy wybrać akrylowy uchwyt z jednym kolorem poduszki tuszującej. W ten sposób tylko jedna osoba będzie potrzebowała szkolenia, jak prawidłowo używać pieczątki, ponieważ nie ma mieszania podczas użytkowania i jest to znacznie łatwiejsza do czyszczenia. Poszukując odpowiednich pieczątek dla Twojej firmy, możesz z powodzeniem skorzystać ze strony http://expressdruk.com.pl/.

Stemple samotuszujące

Możesz również rozważyć zakup kilku stempli samotuszujących, jeśli pasują one do Twoich potrzeb lepiej niż inne rodzaje stempli . Zazwyczaj mają one dwie strony: jedna strona ma obraz, a druga tekst. Po nałożeniu tuszu, można nacisnąć na pieczątkę, a ona wydrukuje obie strony bez żadnego dodatkowego wysiłku z naszej strony. Jest to szczególnie pomocne, gdy w jednym projekcie trzeba użyć wielu różnych pieczątek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak bezpiecznie przechowywać towar na palecie?
Jak bezpiecznie przechowywać towar na palecie?
W magazynach, ale też halach przemysłowych towary przechowywane są przede wszystkim na paletach. To bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu […]
Bez tych elementów nie może obejść się plac budowy
Bez tych elementów nie może obejść się plac budowy
Plac budowy, czyli miejsce, w którym realizowana jest inwestycja budowlana, powinien być odpowiednio zabezpieczony i ogrodzony. Ważnym elementem jest także […]
Wyciszanie samochodu. Na czym polega i dlaczego warto się na nie zdecydować?
Wyciszanie samochodu. Na czym polega i dlaczego warto się na nie zdecydować?
Cichy samochód, w którym nie słychać szumu kół i ulicy (albo dźwięków muzyki płynących z innych pojazdów), to marzenie każdego […]