Pomysłowe rozwiązania, które sprawią, że każde wydarzenie będzie niezapomniane

Gdy czeka nas impreza weselna warto sprawić, aby goście na długo ją zapamiętali i mieli dobre wspomnienia. Jednym z dobrych pomysłów jest zatrudnienie wodzireja, który rozkręci nawet najbardziej posępne towarzystwo. Zabawy i konkursy weselne to coś z czego można się nieźle pośmiać. Oprócz tradycyjnych oczepin warto więc zadbać o inne weselne rozrywki. 

Jakie atrakcje przygotować gościom?

Coraz większą popularnością na weselach cieszy się tzw. fotobudka. Jest to miejsce, gdzie po ubraniu np. śmiesznych nakryć głowy można zrobić sobie zdjęcie, które jest od razu drukowane. Oprócz czapek, peruk czy kapeluszy są tam dostępne śmieszne okulary, maski lub inne dodatki. Fajnym pomysłem jest pozostawienie na stołach jednorazowych aparatów do dyspozycji gościom. Dzięki temu będziemy mieć pamiątkę zrobioną przez gości oraz poszerzymy swój album ślubny o zdjęcia inne niż od fotografa. W internecie jest mnóstwo pomysłów na atrakcje ślubne. Natchnieniem mogą być również strony z dodatkami ślubnymi np. takie jak https://congee.pl/pol_n_WESELE-i-SLUB-8087.html , gdzie kupimy różne akcesoria.

Impreza Halloween

Różne zabawy z sali weselnej można przenieść na inne wydarzenia np. Halloween. Tutaj też nic nie stoi na przeszkodzie aby duch rywalizował  z czarownicą w biegu po papier toaletowy. Jeśli chcemy kupić stroje na Halloween warto poszukać odpowiednich przebrań w sklepach internetowych. Dodatkiem do stroju jest wymalowana twarz, więc można śmiało zakupić farby do malowania twarzy i zorganizować osobę, która umie to robić.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


osiemnaście + 14 =