Wybór dekoracji na weselny stół

Dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych w życiu człowieka. Przygotowania trwają czasem wiele miesięcy, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Każda para młoda marzy o idealnej oprawie sali weselnej. Przyjęcie odbywa się w końcu raz w życiu i jest potem wspominane latami. Ponadto zostaje często uwiecznione na zdjęciach oraz filmie, nic więc dziwnego, że przyszli małżonkowie chcą zadbać o każdy najmniejszy szczegół.

Upiększające dodatki na stół

Podczas wesela goście najwięcej czasu spędzają przy stole, dlatego tak ważna jest jego odpowiednia oprawa i dobór dekoracji. Pary młode wybierają najczęściej jeden motyw przewodni, według którego urządzają całą salę. Najpopularniejsze style to: rustykalny, glamour, morski, boho, vintage. Po wyborze stylistyki przychodzi czas na wybór odpowiedniej kolorystyki oraz dodatków, takich jak: pokrowce na krzesła, obrusy, serwety, wazony, kwiaty. Również takie szczegóły jak zawieszki na alkohol mają decydujący wpływ na wygląd całości i wskazują na zaangażowanie pary młodej czy dekoratorów w oprawę wydarzenia.

W dekorowaniu stołu istotną rolę pełnią także kwiaty. Ich wybór najlepiej powierzyć doświadczonej florystce, która dobierze odpowiednie gatunki pasujące do stylu przyjęcia. Bardzo ważny jest także dobór kwiatów pod kątem ich trwałości, tak, by wytrzymały w wazonach kilkanaście godzin i cieszyły swym świeżym wyglądem. Wiele osób decyduje się również na świece, które zwłaszcza po zmroku nadają sali klimatycznego uroku. Warto zainwestować swój czas w przemyślaną dekorację sali weselnej, dzięki temu przyjęcie odbędzie się w pięknym wnętrzu, a wspomnienia wspaniałej oprawy pozostaną na lata.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


3 × trzy =