Jak zachęcić pracowników do przyjeżdżania do pracy rowerem?

Jako właściciel firmy chcesz, aby Twoi pracownicy byli szczęśliwi i wydajni. Chcesz również, aby byli bezpieczni.

W ciągu ostatniej dekady liczba osób dojeżdżających do pracy rowerem stale rosła, ale wciąż jest miejsce na wzrost. Oto kilka sposobów na zachęcenie pracowników do jeżdżenia rowerem do pracy. Najlepszym sposobem na osiągnięcie obu tych celów jest zachęcanie ich do jeżdżenia rowerem do pracy.

Oto kilka sposobów, w jaki możesz to zrobić:

Bezpieczny parking

Zapewnij bezpieczny parking dla rowerów. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, zainstaluj stojaki i szafki rowerowe do użytku pracowników. Jeśli szukasz odpowiednich stojaków rowerowych to koniecznie odwiedź stronę: https://bike2box.com/stojaki-rowerowe.

Benefity

Oferuj zachęty do dojeżdżania do pracy rowerem. Niektóre firmy oferują zniżki na karnety na siłownię lub składki na ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników, którzy dojeżdżają do pracy rowerem, lub dają karty podarunkowe do lokalnych sklepów rowerowych jako nagrody dla tych, którzy jeżdżą rowerem przynajmniej raz w tygodniu. 

Praca zdalna

Zachęcaj do zdalnej pracy w dni, kiedy pozwala na to pogoda. Jeśli na ziemi leży śnieg lub pada deszcz, prawdopodobnie większość osób w Twojej firmie nie ma sensu dojeżdżać do pracy – ale mogą oni bez problemu wykonywać swoje zadania z domu!

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


12 + 13 =