Kołdra puchowa – jakie są jej właściwości?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów kołder. Jednak niesłabnącą popularnością cieszy się przez cały czas kołdra puchowa. Dlaczego Klienci od pokoleń wybierają właśnie ją?

Jakie są właściwości kołdry puchowej?

Fenomen kołder puchowych rozumiały już nasze babcie. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób skłania się ku produktom naturalnym, wyprodukowanym przez polskich producentów. Dzięki czemu to nie tylko tradycyjne i kulturowe uwarunkowania są odpowiedzialne za popularność kołder puchowych. Współcześni Klienci zwracają również uwagę na wysoką jakość produktu, jego lekkość i wytrzymałość, a także na to czy do produkcji zostały zastosowane najlepsze surowce.

Jakie są główne właściwości kołdry puchowej?

  • Poszycie wykonane ze wsypu andrychowskiego – 100% bawełny
  • Wypełnienie 100% puch gęsi – poddany specjalnemu odkażaniu, dzięki czemu kołdra ma właściwości antyroztoczowe
  • Jest przyjazna alergikom
  • Brzegi wykończone lamówką bawełnianą – bizą
  • Waga 1,4 kg dla rozmiaru 140 x 200
  • Po dłuższym użytkowaniu kołdrę można wymrażać w temperaturach minusowych, by zabić bakterie i roztocza

Dlaczego warto wybrać kołdrę puchową Królewską na zimę?

Kołdra puchowa Królewska, taka jak np. https://www.moker.eu/dobra-koldra-puchowa-krolewska-lekka-i-wytrzymala-p-7.html, jest bardzo ciepła i wytrzymała. Dzięki zastosowaniu specjalnych przepikowań i ciepłych szwów wypełnienie z puchu gęsi nie przesuwa się wewnątrz kołdry. Zapewnia to równomierne utrzymanie ciepła. Materiał wewnątrz kołdry nie zbija się w trakcie użytkowania. Tka kołdra będzie doskonałym rozwiązaniem na długie, zimowe noce. Sprawdzi się też wspaniale, jako towarzyszka długich wieczorów spędzonych z książką lub przed telewizorem.

Kołdra puchowa Królewska jest doskonałym wyborem na długie lata, gdyż zapewnia bardzo dobrą izolację cieplną nawet przez dekadę. Bardzo dobrze wpływa na komfort snu, ponieważ wykorzystane do jej produkcji materiały mają właściwości higroskopijne.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


czternaście + czternaście =