Jaki sprzęt rehabilitacyjny można wypożyczyć?

Sprzęt rehabilitacyjny jest dość kosztowny, szczególnie jeśli jest naprawdę wysokiej jakości. Jego odpowiednie dopasowanie jest ważne dla samopoczucia chorego, a także może wspomóc szybszy powrót do formy. Nie wiesz czy sprzęt, którego potrzebujesz można wypożyczyć? Dowiesz się wszystkiego z poniższego artykułu.

Profesjonalny i najwyższej jakości

Kiedy najczęściej potrzebny jest sprzęt rehabilitacyjny? W sytuacji, kiedy dana osoba choruje przewlekle i wymaga całodobowego dostępu do nowoczesnej aparatury, w trakcie rehabilitacji po wypadkach oraz w wielu innych różnych przypadkach. Wypożyczanie to alternatywa dla kupna sprzętu. Sprawdzi się idealnie nie tylko wtedy, kiedy potrzebujesz sprzętu tylko przez krótki czas rehabilitacji, ale nawet jeśli musisz z niego korzystać (Ty lub bliska Ci osoba) przez dłuższy czas, ale nie możesz sobie pozwolić na jego zakup. Profesjonalny sprzęt może kosztować naprawdę dużo pieniędzy, wypożyczenie umożliwia więc swobodne korzystanie z urządzeń i akcesoriów najlepszej jakości bez konieczności zapożyczania się. Jest to tym bardziej korzystne, że obecnie wypożyczalnie posiadają naprawdę duży wybór sprzętu. Warto zajrzeć choćby tutaj http://www.wsrmila.pl.

Pomoc w powrocie do zdrowia

W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego można spotkać się z podstawowymi akcesoriami jak np. kule łokciowe i dziecięce, balkoniki, chodziki oraz wózki inwalidzkie. Dostępne są też specjalistyczne łóżka rehabilitacyjne i szpitalne oraz materace przeciwodleżynowe, które są niezbędne podczas opieki nad osobami przewlekle chorymi. Inne, profesjonalne urządzenia to m.in. koncentrator tlenu (potrzebny przy pacjentach cierpiących na przewlekłą niewydolność oddechową), aparaty CPAP (eliminujące bezdech) oraz ssaki medyczne. Koszt wynajęcia takich sprzętów, to jedyne 50 zł miesięcznie, podczas gdy kupując je w sklepie należałoby zapłacić kilka czy kilkanaście tysięcy złotych. Dodatkowo spełniają one wszelkie najsurowsze normy oraz są stale sprawdzane i odpowiednio serwisowane. To najwyższe bezpieczeństwo, skuteczność i oszczędność w jednym.

Bądź pierwszy, by to skomentować.

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


dziewięć − trzy =